داستان کیونگار

وبسایت کیونگار یک استارتاپ در زمینه کدهای QR با هدف آشنایی کاربران، تولید کدهای جذاب و حرفه ای و فراهم کردن زمینه استفاده های کامل و تخصصی از پتانسیل علمی، صنعتی، اطلاع رسانی و سایر کاربردهای فراوانی که این کد ها فراهم می کنند ایجاد گردیده است. تحقیقات و طراحی پلتفرم کیونگار ابتدای سال 1398 توسط شرکت آرکامان آغاز گردیده و در حال توسعه می باشد . همه تلاش ما در راستای این است که کاربران اطلاعات کسب وکار خود را با سهولت ، امنیت و حداقل هزینه به مخاطبانشان رسانده و در رونق کسب و کار شما سهیم باشیم. 

QR کد چیست؟

QR کد یک بارکد دو بعدی شامل الگوهای پیکسلی سیاه و سفید می باشد که اجازه می دهد تا چند صد کاراکتر کدگذاری شود. تلفن های هوشمند و تبلت ها قادر هستند این کد ها را شناسایی کرده و به سرعت و سهولت آنها را رمز گشایی کنند. بیهوده نیست که QR به معنای پاسخ سریع(Quick Response) می باشد. 

ما چه کار می‌کنیم؟

ما یک پلتفرم یا بستر کسب و کاری و ارتباطی بر پایه کدهای QR هستیم با طیف وسیعی از ابزار ها و کاربرد های این کدها، که جای خالی آن ها تا کنون در کشور ما بطور قابل توجهی حس میشد . استفاده از کدهای QR تا کنون تنها محدود به کد های ایستا (استاتیک) بوده و حتی به رغم رشد خوب آگاهی افراد در سال های گذشته ، موارد استفاده آن ها همچنان در مقابل پتانسیل آنها بسیار ناچیز بوده است. کیونگار زمینه استفاده از کدهای پویا (داینامیک) را فراهم کرده که پتانسیل و بازدهی بسیار بالاتری نسبت به کدهای ایستای متداول را داراست . شما علاوه بر ساخت سریع و حرف های کدها قابلیت شخصی سازی آن ها نیز را دارید. علاوه بر این ها کیونگار راهنمای طراحی و چاپ کدها و همچنین ارزیابی کارکرد آن ها را در این پلتفرم برای کاربران فراهم است. 

اهداف ما

ما آمده‌ایم تا در استفاده از بستر کدهای QR تحولات بزرگی ایجاد کنیم و با پیشنهاد دادن کاربردها و مثال های جذاب به کاربرها، گرایش به فضای آنلاین کسب و کار را برای همه لذت‌بخش‌تر کنیم.