کارت های ویزیت

با اضافه کردن کدهای QR قابل اسکن به کارت ویزیت ها ، افراد حرفه ای می توانند خود را از دیگر رقبا متمایز سازند.


چگونه از کدهای QR در کارت ویزیت ها استفاده کنیم؟

اگرچه قبول این موضوع سخت است، اما ما اکثرا زمان و پول خود را بر روی کارت ویزیت ها هدر می دهیم که صرفا اطلاعاتی مانند نام و شغل ما را در بر دارد و کاربر به آسانی آنها را دور می اندازد و فراموش می کند، این صرفا به این دلیل نیست که مشتریان افراد بهتری را برای کار مورد نیازشان پیدا می کنند و همچنین به دلیل نداشتن مهارت از طرف شما نمی باشد، بلکه اکثر کارت ویزیت ها به دلیل نداشتن فاکتورهای لازم به منظور درگیر کردن ذهن مشتری دور انداخته می شوند. اما شاید یک راه حل وجود داشته باشد و آن استفاده از کدهای QR قابل اسکن بر روی کارت ویزیت ها مانند QR کد کارت ویزیت پلاس می باشد.کدهای QR بر روی کارت ویزیت : اصول اولیه

برای کسانی که با این موضوع آشنا نیستند می توان گفت که کدهای QR مربع های سیاه و سفیدی هستند که تقریبا شبیه به نویز سفید می مانند و دارای سه مربع در مکان های بالا سمت راست و چپ و در پایین سمت چپ دارند.

این کدها تقریبا توسط تمامی تلفن های هوشمند اسکن می شوند و برای این کار کاربران تنها نیاز به یک نرم افزار بارکدخوان دارند که اکثرا این نرم افزار ها را بر روی تلفن هوشمند خود دارند.

این کدها به طور معمول بر روی بسته بندی های غذا و تمامی محصولات یافت می شوند و همچنین می توانند یه ابزار قدرتمند برای افراد حرفه ای باشند. در واقع مدتی است که این کدها توسط افراد خلاق استفاده می شوند و دلایل متفاوتی وجود دارد که شما هم به این افراد ملحق شوید.چگونه اضافه کردن کد QR به کارت ویزیت ها می تواند برای افراد جویای کار تفاوت اساسی ایجاد کند؟

·        مهمترین مزیت استفاده از این کدهای قابل اسکن در نوشت افزار کسب و کار، قابلیت آنها برای برقراری ارتباط مستقیم به نقطه‌ای است که شما قصد رفتن به آن را دارید.در اینجا به شما پنج راه ارائه می کنیم که به وسیله کدهای QR جستجو کار خود را بهبود بخشید:

1.     برقراری ارتباط مستقیم به یک رزومه

این موضوع می تواند از یک صفحه لینکدین مدیریت شده تا یک وبسایت و یا یک QR کد PDF باشد. کدهای QR بر روی کارت ویزیت ها، افراد را به طور مستقیم به یکی از این مکان ها منتقل می سازد.

 

2.     خلاقیت خود را نشان دهید

اگر شما در یک حوزه خلاقانه مانند انیمیشن، طراحی گرافیک و یا هنرهای تجسمی فعالیت می کنید، یک کد قابل اسکن می تواند افراد را به مهارت خاص شما متصل سازد، چیزی که یک کارت معمولی هرگز نمی تواند انجام دهد.

3.     افراد را متقاعد کنید که می خواهید کار متفاوتی انجام دهید.

زمانی که شما در پروسه استخدام افراد هستید این کار می تواند کمک زیادی به شما کند.

4.     یک کد QR بروی رزومه خود قرار دهید

این کار می تواند به مواردی از قبیل اتصال به پروژه ها، مرجع ها و یا موضوع های مرتبط به آن جلوه ی بیشتری دهد.

5.     کارت خود را غیر قابل امتناع کنید

کارت ویزیت ها بسیار متنوع هستند اما اضافه کردن کد QR به آنها می تواند یک فاکتور چشمگیر را فراهم سازد که نادیده گرفتن آن را برای افراد سخت تر کند.

 

کسب و کار کوچک خود را با استفاده از  کدهای QR بر روی کارت ویزیت ها ارتفاع دهید.

صاحبان کسب وکارهای کوچک نیز می توانند از کدهای قابل اسکن بر روی کارت ویزیت ها بهره برده و شرکت خود را نسبت به دیگر رقبا متفاوت سازند.

تصور کنید که یک کارت شرکت فضای سبز به شما داده شده است، اگر شما بتوانید یک کد اسکن کنید و با استفاده از کد QR ویدئویی نمونه ای از یک طراحی انجام شده توسط این شرکت را ببینید، مسلما علاقه بیشتری به مراجعه به آن شرکت پیدا خواهید کرد.

ویدیوهای تبلیغاتی، وبلاگ ها و وب سایت ها، راه های بسیار مناسبی است که بتوانید کسب و کار خود را شخصی سازی کنید و ارتباط بسیار خوبی با مشتریان خود برقرار سازید. اما اجبار کردن مشتریان به مشاهده آنها یک چالش بسیار بزرگ است. کدهای قابل اسکن این مشکل را با یک راه حل بسیار ساده بر طرف می کند.

 

الگو بگیرید و خیره کننده ترین کارت ویزیت هایی را که تاکنون استفاده کرده اید را ایجاد کنید:

با توجه به مزیت های عنوان شده، اضافه کردن کد QR به کارت ویزیت ها، کاری کاملا عقلانی به نظر می رسد و حداقل ارزش یکبار امتحان را دارد. همچنین راه های بسیار متفاوتی برای انجام آن وجود دارد که به شما این قابلیت را می دهد که مهارت های تجاری خود را تحت کنترل قرار داده و یک روش مناسب برای کسب و کار خود پیدا کنید.

بعضی افراد جسارت خاصی دارند و تنها از اسم خود و یک کد QR به همراه یک قالب بر روی کارت خود استفاده می کنند. با این کار مشتریان باید کد را اسکن کنند تا اطلاعات بیشتری بدست آورند. ایده اصلی این است که مشتریان را کنجکاو کنید که بعد از اسکن کردن کد شما چه چیزی بدست می آورند، بنابراین این نوع کارت ها آمار اسکن بیشتری دارند.

برای خلاقیت بیشتر شما می توانید لینک اکانت یوتیوب یا آپارات خود را به وسیله QR کد شبکه اجتماعی و یا QR کد ویدیویی بر روی کارت قرار دهید.با استفاده از کیونگار کارت ویزیت ها متناسب با نیاز خود طراحی کنید.

کارت ویزیت ها یک بخش جدا ناپذیر از دنیای کسب و کار هستند. اگر تا به حال این سوال برایتان پیش آمده که آیا از کسب و کار خود بیشترین بهره را می برید یا خیر، کدهای QR می توانند پاسخ این سوال را بدهند.

در قسمت سازنده کد QR، ما ابزاری را فراهم می سازیم که افراد حرفه ای برای ساخت یک کارت ویزیت فوق العاده به آن نیاز دارند. اگر شما مشتاق به انجام این کار هستید، بهترین راه برای شما دانلود کردن راهنمای چاپ و طراحی ما می باشد.

آن ها را مطالعه کرده و وبسایت ما را امتحان کنید، شما به زودی مشتریان زیادی را جذب خواهید کرد.