پوستر

چه چیزی باعث ساخت یک پوستر خوب می شود؟ پوسترها باید توجه عابران را به خود جلب کنند. پس باید دارای یک تاثیر بصری بوده و با گرافیک های خلاقانه بتوانند توجه افراد را برای چند ثانیه به خود جلب کنند.


چگونه از کد QR روی پوسترها استفاده کنیم

هنگام طراحی پوستر باید به انتقال اطلاعات توجه داشته باشیم. این پوسترها فقط کارهای هنری محسوب نمی شوند. آنها باید جزییاتی در باره قیمت ها،  تخفیفات، اطلاعات تماس و تاریخ باشند. اما می توان این کار را بدون اشغال فضا ، با کلمات و اعداد انجام داد.

انجام چنین کاری بصورت سنتی کمی دشوار و پیچیده است اما این کار با استفاده از کدهای QR در پوسترها آسان می شود.

 

جلب توجه و ارائه اطلاعات با استفاده از کدهای QR در پوسترها

تاکنون تقریبا با این کدهای کوچک آشنا شده اید، کدهایی که شبیه جعبه ای از نویزهای سفید و سیاه هستند و دارای سری مربع هایی در چهار گوشه هستند.

این کدها برای اسکن توسط تلفن های هوشمند دارای دوربین طراحی شده است و پس از اسکن مشتریان می توانند از هر جایی که سازنده مایل باشد بازدید کنند. وقتی درباره پوسترها صحبت می کنیم منظور صفحات دارای شرح رویداد کنفرانس ها، سایت های کنسرت و یا صفحات کسب و کاری کوچک است.

این یعنی بجای پر کردن فضای ارزشمند پوسترهای کاغذی بتوان اطلاعات مورد نیاز را با ترفند دیجیتال قابل ذخیره سازی ارائه نمود . این راهکاری کارآمد برای متعادل نمودن تبلیغاتی است که قبلا در باره آن صحبت کردیم.

استفاده از قالب ها برای ساخت پوسترهای قابل اسکن، روشی ساده

رمز این کار استفاده از قالب های پوستر به شکلی هوشمندانه است ، ترکیبی از تصاویر و متن با کد قابل اسکن، با این روش در عین بهبود طراحی پوسترتان تا حد ممکن در وقت و زمان خود صرفه جویی می کنید. قالب هایی برای همه نوع کسب وکار یا سازمان وجود دارد از مدرسه گرفته تا استخرهای شنا بنابراین بررسی گزینه های مربوط به آن ارزشمند خواهد بود.

هنگام انجام این کار وقت تان فقط برای پیدا کردن قالب با فضایی برای بیان مطالب و نشان دادن برندتان صرف می شود و ارتباط با صفحه اینستاگرام  یا وب سایتی که مستقیما با محتوای پوستر مربوط است را امکان پذیر می کند.

در ساخت کد QR افزودن کدهای سفارشی به طرح اولیه را کاملا آسان کرده ایم. برای شروع فقط کافیست راهنمای چاپ و طراحی ما را دانلود کنید و خلاقیت های خود را با ما به اشتراک بگذارید. با این کار به­سرعت می­توانید راه­هایی برای تبدیل پوسترهای معمولی به ابزارهای بازاریابی جذاب پیدا کنید.