تبلیغات رومیزی

اگر شما به دنبال راهی هستید که مهمانی بعدی خود را خلاقانه تر کنید و یا به عنوان یک تشریفات عروسی می خواهید اطلاعات بیشتری را در اختیار مهمان های خود قرار دهید. اضافه کردن کد QR به رومیزی ها می تواند یک راه بسیار مفید برای انجام این کار باشد.


چگونه از کدهای QR برای رومیزی استفاده کنیم

رومیزی­ها بخش مهم عملیات پذیرایی هستند. آنها همیشه دور میز هستند، اما برگزارکنندگان مهمانی ها به ندرت برای کاری به جز تزیین و معرفی مهمان­ها از آن استفاده می­کنند.

اما اگر بتوانید این کارت های تاخورده به­دردنخور را به چیزی واقعا خاص تبدیل کنید چه اتفاقی رخ خواهد داد؟ در واقع استفاده از کدهای قابل اسکن با گوشی های هوشمند امکان انجام این کار را به شما می دهند.

 

چگونه چیدمان میز پذیرایی را با استفاده از کدهای QR در رومیزی­ها بهبود دهیم

برای آن دسته از افرادی که با این کدها آشنایی ندارند اینها کدهای مربع شکلی هستند که پیکسل های سیاه و سفید درهم­ریخته­ای داشته و یک سری مربع در گوشه های آن هستند. می توانید این کدها که برای حفظ اطلاعات دیجیتالی طراحی شده اند را با گوشی های هوشمند معمولی اسکن کنید. این کد دستورالعملی برای گوشی در اختیار می گذارد که معمولا شبیه لینک اینترنتی است.

می توان این کدها را تقریبا بر روی هر چیزی چاپ کرد و اسکن کردن آنها فقط یکی دو ثانیه وقت شما را می گیرد. همچنین این کدها اشکال متفاوتی دارند مانند کدهای QR رویدادها که این امکان را به شخص می دهد تا کمی بیشتر در باره برنامه برگزار کننده بدانید یا کدهای QR ایمیل که می توانند مستقیما به صفحه ایمیل از قبل آماده شده متصل شوند.

 

کارشناسان چگونه از کدهای قابل اسکن برای طراحی جذاب چیدمان میز استفاده می‌کنند

امکانات استفاده از کدهای QR در رومیزی­ها یا چیزهایی مانند زیربشقابی یا کارت اسامی واقعا هیجان آور هستند. مثلا QR  کد ویدئویی می تواند به ویدئوهایی در خصوص غذاهایی که در هر رویداد سرو می شوند متصل شوند یا پیش زمینه ای درباره عروس و داماد در جشن های عروسی در اختیار بگذارد.

اما حرف زدن تنها کافی نیست . بسیاری از برگزارکنندگان رویدادها و پذیرایی کنندگان قبلا این کدها را به دکوراسیون میزهای شان اضافه کرده اند. در اینجا برخی مثال های مورد علاقه­مان را ارائه می کنیم:

 

1-    تهیه خوراکی­ها برای شام در یک رستوران

رستورانی تمایل دارد تا محیط راحتی را در رستوران های خود ایجاد کند و کدهای قابل اسکن بخش مهم این کار است. چندین سال آن ها از کدها در رومیزی های خود استفاده می کردند تا ارائه رایگان نوشیدنی، اسباب بازی یا حتی کتاب های الکترونیکی خود را بهبود بخشند. کدهای QR کوپون ما می تواند این کار را برای کسب وکار شما انجام دهد.

 

2-    با کدهای قابل اسکن مهمانی های خود را آسان کنید   

یک کافه با علم به اینکه مشتریانش اطلاعاتی در خصوص جزییات وای فای او می خواستند وی زیر لیوانی سه بعدی با کدهای QR را چاپ کرد که حاوی پسورد وای فای وی بودند و این کار را برای اتصال مشتریان به وای فای آسان می کرد. اما لازم نیست برای این کار از چاپ های سه بعدی استفاده کنید. جزییات شما در کد QR PDF درست همین کار را انجام می‌دهد.

 

3-    سفارش غذا را از همیشه آسان تر کنید

رستوران ها روش های دیگری برای استفاده از کدهای QR یافته اند. مثلا رستورانی سیستم های سفارش غذای بدون نیاز به گارسن را ساخته است که در آنها مشتریان برای انتخاب از منوی غذاها از کدهای QR استفاده می کنند. می توانید در کسب وکار خود از وب سایت کد QR وبسایت برای اسکن توسط مشتریان خود و سفارش مستقیم از منوی آنلاین تان استفاده کنید در حالی که آنها در رستوران حضور دارند.

 

4-    مراسم های عروسی را خاص تر کنید

هزاران زوج از کدهای قابل اسکن روی رومیزی­های خود استفاده کرده اند که غافلگیر کننده نیست. با اضافه کردن کدهای QR ویدئویی به کارت های دعوت یا رومیزی­ها، زوج ها می توانند به پیام هایی متصل شوند که ویژه مهمانان خاصی هستند. همچنین می توان برای ارسال محتوای شخصی از کد QR PDF استفاده کرد. در هر صورت کدها روش های بسیار خوبی برای شخصی­تر کردن مهمانی­های بزرگ هستند.

 

5-    ارائه روشی آسان برای ایجاد ارتباط

کسب وکارهای کوچک، کدهای QR و رومیزی­ها را با یکدیگر ترکیب می کنند تا مشتریان بتوانند با صفحات شبکه های های اجتماعی آنها ارتباط ایجاد کنند. برخی شرکت ها کدهای QR اینستاگرام را به رومیزی­ها اضافه کرده اند که ارتباط مشتریان با این شرکت بعد از انجام کار را آسان تر کرده و شانس دیدار مجدد را افزایش می دهد.

 

چگونه از کدهای QR  در رومیزی­ها به شکلی سودمند استفاده کنیم

چنانچه ایده اضافه کردن کدهای QR به میزهای رستوران ، مراسم ازدواج یا کسب و کارهای کوچک را دوست دارید انجام این کار ارزان و راحت است. اما همیشه به خاطر داشته باشید سادگی را حفظ کنید. طرح خود را شلوغ نکنید و فقط بر کد متمرکز شوید.

همیشه از کد برای ایجاد ارتباطی ارزشمند استفاده کنید. انواع بسیار زیادی کد QR وجود دارد از کدهای QR شبکه های اجتماعی که شما را به اکانت های توییتر، اینستاگرام و تلگرام متصل می کند گرفته تا کدهای QR نظرسنجی که بلافاصله مشتریان را قادر می سازد تا به خدمات شما امتیاز دهند.

وقتی صحبت از اضافه کردن کدها به دکوراسیون میز هایتان می رسد Qnegar.ir همه ابزارهای مورد نیاز را در اختیارتان می گذارد. برای شروع از دانلود رایگان دستورالعمل های چاپ و طراحی  ما مطمئن شوید تا خلاقیت تان اوج بگیرد.