وسایل نقلیه

کدهای QR بر روی کامیون های شرکت و یا ماشین ها، همیشه زمانی که افراد در حال رد شدن از کنار آنها هستند و یا وسیله نقلیه شما را اجاره می کنند، قابل اسکن بوده و به عنوان یک ابزار بازاریابی متحرک در دسترس هستند.


چگونه از کدهای QR در وسایل نقلیه استفاده کنیم

همه انواع کسب وکارها در فعالیت های روزمره خود با وسایل نقلیه سر وکار دارند. چه یک کالای خرید اینترنتی تحویل می دهید، چه خدمات مربوط به خشکشویی را ارائه می کنید یا در کارهایی مانند لوله کشی یا نجاری مشغول هستید، احتمالا در زندگی کاری خود از ون یا اتومبیل استفاده می کنید. با این وجود با کمال تعجب تعدادی از کسب و کارهای کوچک بسیاری از اوقات برای استفاده از فرصت های بازاریابی از وسایل نقلیه استفاده می کنند.

اگرچه کسب و کارها با استفاده از کدهای QR در ماشین ها می توانند با مشتریان بالقوه ارتباط ایجاد کنند و هر زمان که نیاز باشد اطلاعات بسیار بیشتری را در اختیار آنها بگذارند. با استفاده از این کدها در هر نوع وسیله نقلیه ای که استفاده می‌کنید می توانید توجه مشتریان را به خود جلب و خدمات خود را ارائه کنید و واقعا از دیگران متمایز شوید.

 

چگونه استفاده از کدهای  QR در ماشین ها می تواند به شرکت شما کمک کند

وقتی ناوگانی از وسایل نقلیه شرکتی ایجاد می کنید بررسی کدهای قابل اسکن گوشی هوشمند واقعا ارزشمند خواهد بود. اگر با این کدها آشنا نیستید اینها معمولا سیاه و سفید هستند و کمی شبیه نویز سفید به نظر می رسند اما یک سری مربع در هر گوشه دارند. وقتی این کدها با گوشی هوشمند اسکن می شوند می توانند همه نوع هدفی را شامل شوند یعنی این امکان را فراهم می کنند تا شرکت ها بتوانند برای بازاریابی مواد مشتریان را به صفحاتی راهنمایی کنند که می تواند آگاهی آنها را افزایش دهد. 

مثلا وقتی کد QR را به کامیون ها یا ماشین های خود اضافه می کنید این وسایل نقلیه می توانند از کد QR ویدئویی برای معرفی شما و اینکه چرا مشتریان باید خدمات شما را انتخاب کنند، استفاده کنند.

به همین ترتیب کدهای QR شبکه های اجتماعی در کامیون های شرکت می تواند به کانال های شبکه های اجتماعی منتهی شود و حال آنکه کدهای QR اپلیکیشن به افراد این اجازه را می دهد تا بتوانند فورا اپلیکیشن شما را دانلود کنند.

همانگونه که شما نیز احتمالا اذعان دارید کدهای قابل اسکن دارای پتانسیلی بسیار بزرگ برای تقریبا همه کسب و کارها است. وقتی این کدها را بر روی ماشین یا کامیون ها کار می گذارید افرادی که از آنجا می گذرند، وقتی وسایل نقلیه شما را به کار می گیرند یا وقتی کارکنان اطلاعات  مشتریان را دنبال می کنند، می توانند آنها را اسکن کنند. پس این کدها همانند ابزار بازاریابی متحرک در دسترس هستند.

 

برخی از روش های مورد علاقه ما برای افزودن کدهای QR روی کامیون ها و ماشین های شرکت

از چند سال قبل تا کنون بسیاری از شرکت ها ،کسب وکارهای چند ملیتی گسترده گرفته تا کسب وکارهای محلی کوچک، از کدهای QR بر روی وسایل نقلیه خود استقبال کرده اند. در این فرایند برخی اپلیکیشن های واقعا هوشمند و خلاق ظهور کرده اند که وقتی می خواهید کسب وکار خودتان را توسعه دهید می توانند برایتان الهام بخش باشند.

با بخاطر داشتن این مساله در اینجا 5 مورد از بهترین کاربردهای کدهای QR در ماشین ها را برایتان آورده ایم:

 

1-    جذب مشتری با پیشنهادهای برگه­ای (کوپنی)

اگر می خواهید سخنانی در خصوص کار تبلیغاتی منتشر کنید کدهای QR کوپن ما روشی ایده آل برای انجام این کار هستند. مردم می توانند کار تبلیغ شده شما را روی ماشین یا کامیون هایتان ببینند، کدها را اسکن کنند و مستقیما به صفحه کوپن راهنمایی شوند.

 

2-    ارائه تمامی اطلاعات مورد نیازبه مشتریان

می توانید از کدهای URL داینامیک (پویا) ما برای ارائه اطلاعات بیشتر به مشتری استفاده کرد. بنابراین اگر کسب وکارتان در رابطه با نظافت باشد و بخواهید اطلاعات بیشتری در اختیار مردم بگذارید می توانید کد را به وسیله نقلیه خود اضافه کنید و آن را به صفحه فرود (هدف) محلی مرتبط کنید.

 

3-    مرتبط ساختن مشتریان با منوها

کاربرد مهم دیگر کدهای ما ایجاد ارتباط با منوها در کامیون های حمل غذا است. QR کد PDF ما برای هر نوع کسب وکار با وسایل نقلیه مربوطه به مواد غذایی سودمند است و به مشتریان این امکان را می دهد تا منوها را در تلفن های خود داشته باشند و برای ناهار در زمان اوقات فراغت خود بتوانند تصمیم گیری کنند.

 

4-    تقویت حضور در رویدادها

اگر در کسب وکار شما مرتبا رویدادهایی برگزار می شود، کد QR رویدادها می‌تواند روش خوبی باشد. مثلا از طریق این کدها فروشندگان املاک می توانند لینک پذیرایی از مهمان ها را داشته باشند یا فروشندگان مواد غذایی ارگانیک می توانند لینک هایی برای بازار کشاورزان را راه اندازی کنند.

 

5-    به حداکثر رساندن سفارش تحویل

همچنین می توان از  کدهای URL QR داینامیک (پویا) ما بر روی وسایل نقلیه تحویل کالا استفاده کرد و با اضافه کردن  این کدهای URL داینامیک (پویا) به وسایل نقلیه خودتان می توانید براحتی سبب شوید تا مشتریان بالقوه بازگردند، کد را اسکن کنند و در عرض چند ثانیه سفارش دهند.

 

استفاده از کدهای QR بر روی ماشین ها برای دستیابی به اهداف شرکت خود

همانطور که می توانید از این فهرست مشاهده کنید راه هایی برای استفاده از کدهای QR بر روی  وسایل نقلیه وجود دارد که از اقدامات ایمنی گرفته تا تبلیغات رستوران و بهینه سازی مدیریت ناوگان متغیر است.

در سایت کیونگار اضافه کردن کد صحیح و متناسب با شرایط شما را آسان می کنیم. اگر هدف شما تبلیغ خودتان در شبکه های اجتماعی است برای این کار کدی وجود دارد. از همین موارد می توانید برای اضافه کردن کدهای QR کوپن یا کدهای URL QR که با اطلاعیه ها مرتبط هستند استفاده کنید.

هر آنچه باید برای مشتریان ارائه کنید کد قابل اسکن می تواند این کار را انجام دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر راهنمایی چاپ و طراحی ما را دانلود کرده و از وسایل نقلیه خود به عنوان روش جدید تبلیغات استفاده کنید.