نمایش

کدهای QR بر روی ویترین مغازه ها باعث افزایش آگاهی مصرف کنندگان در خرید می شود و همچنین میزان فروش را نیز بالا می برد. همه روزه خرده فروشان بیشتری درباره مزایای این ابزار بازاریابی ارزشمند صحبت می کنند.


چگونه کدهای QR را به نمایش بگذاریم

 

QR ارزش به نمایش گذاشتن کدهای

به نمایش گذاشتن کدهای موثر QR سبب مشارکت مشتریان به شکل مثبت در لحظه خرید می شود و در عین حال تفریحات و شبکه های اجتماعی را به عرصه خرید وارد می کند. کدهای موفق توان مشتریان برای تحقیق در خصوص محصولات و قیمت گذاری را افزایش می دهد و آنها را به سمت فروشگاه ها در مهم ترین خیابان های شهر تشویق می نماید.

همچنین به عنوان خرده فروش ضمن برخورداری از سود حاصل از افزایش فروش می توانید از این کدهای قابل اسکن برای پیگیری فروش و دستیابی به اطلاعات تماس مشتری استفاده کنید. پیشنهادهای زیر در خصوص اینکه کجا می توان از کدهای QR برای نمایش استفاده کرد را مطالعه کنید.

 

1-    کدهای QR در ویترین فروشگاه

این کدها مشتریان را قادر می سازند تا به اطلاعات بسیار زیادی درخصوص محصولات دست یابند که این اطلاعات می تواند از بررسی و توصیه در خصوص سبک گرفته تا یافتن اطلاعاتی درباره محصولات مربوطه متغیر باشند. این اطلاعات حتی می توانند به روز خرید نیز تعمیم پیدا کنند یعنی وقتی فروشگاه تان بسته است مشتریان می توانند به سادگی عکس بگیرند و خرید کنند.

 

2-     کدهای QR برای نمایش مراکز فروش

نمایش مراکز فروش و بررسی آن همواره روشی موفق برای تشویق مشتریان به خرید از پیش برنامه ریزی نشده بوده است. وقتی کدهای QR را به نمای مراکز فروش خود اضافه کنید این محصولات بلافاصله برای مشتری ها وسوسه برانگیزتر خواهد شد. این کدها ابزاری فعال و ارزشمند برای نشان دادن پیشنهادات خاص و رسیدن محصول جدید برای فروشگاه تان هستند.

در کنار کد QR باید با از استفاده قالب کد QR استفاده کرد که نشان دهد آیا اسکن این کدها به دریافت اطلاعات درباره محصول، نمونه های رایگان، تخفیفات یا رقابت منجر می شود یا خیر.

 

3-    کدهای QR بر روی بنرهای ایستاده

جایگذاری دقیق بنرهای ایستاده که ویژگی های کدهای QR را نشان می دهند می توانند حراج های فصلی یا پیشنهادات خاص شما برای مشتری را برجسته سازد و در عین حال سبکی از مُد را ارائه کند. مثلا اسکن QR کد گالری عکس تصاویری از آیتم منتخبی را در اختیار می گذارد که به انواع  مختلف لباس و یا لوازم جانبی مجهز شده است. این بنرهای ایستاده خلاقانه روشی اثبات شده برای تشویق به خرید بیشتر هستند.

 

4-     کدهای QR برای نشان دادن تبلیغات (پاپ آپ)

نمایش تبلیغات با استفاده از کدهای QR می توانند از طریق ایجاد ارتباط بین محصول با تبلیغات تصویری سبب افزایش تعامل مشتری با برند شما و آگاهی از آن شود. خریداران مربوطه می توانند محصولاتی اعم از پوشاک، لوازم خانگی و یا غذا را مشاهده کنند که به روش هایی خلاقانه استفاده یا متداول شده اند.  این کار فورا آن ها را از پتانسیل محصول آگاه می کند و همچنین زیرکانه محصولات مربوطه را به امید افزایش فروش آنها پیشنهاد می کند.

 

5-    کدهای QR در نمایشگرهای ال ای دی (LED)

صفحه نمایشگر بزرگ LED در فروشگاه، مرکز خرید یا میادین عمومی روشی عالی برای تبلیغ محصول شما به شیوه ای تعاملی است که جلب توجه عموم را تضمین می‌نماید. از آنجا که کدهای QR امروزه بخشی از تصویر متحرک شده اند باید مطمئن شوید که صفحه LCD یا LED تان از بالاترین کیفیت ممکن و نرخ رفرش بهینه تصاویر و حداقل انعکاس نور برخوردار است یعنی هر دو عاملی که می توانند بر اسکن کد موفق تاثیر داشته باشند.

 

6-     کدهای QR در صفحه نمایشگر های تجاری

با استفاده از کدهای QR در نمایشگرهای تجاری بلافاصله مقیاس، حیطه و ارزش بالقوه ی محل نمایش شما افزایش پیدا می کند.

قصد ما ارائه برخی ایده ها برای کشف پتانسیل کامل کدهای QR در نمایشگرهاست. برای گرفتن ایده ها و پیشنهادات بیشتر از صفحه  QR کد برای کاربردهای مختلف در وبسایت ما دیدن کنید.

 

طراحی موفق کدهای QR برای نمایشگرها

کدهای QR برای استفاده در نمایشگرها باید از دور قابل رویت باشند، یعنی با فونت برجسته و قابل خواندن که از اطراف نیز مشخص باشد. کدهای QR اطلاعات لازم همراه با متن های کوچک و موقعیتی را ارائه می کنند که بتوان به راحتی از طریق گوشی های هوشمند و موبایل به آنها دسترسی پیدا کرد. رنگ ها و فونت های سفارشی هماهنگ با برندتان و در عین حال ارائه کنتراست شفاف بین پیش زمینه و پس زمینه با مرزهای بولد شده از جمله ویژگی های این کدها است. هنگام طراحی کدهای QR برای نمایشگرهای LCD یا LED طرح مرز را برجسته کرده و مطمئن شوید به کنتراست رنگ کافی بین طرح کد و پیش زمینه بیشتر اهمیت داده شده است.

طراحی درست روشی مطمئن برای فروش بیشتر محصول شماست. وقتی کدتان را طراحی می کنید قبل از چاپ، به لحاظ کارکردی آن را در موبایل های مختلف چک کنید. برای راهنمایی بیشتر از وب سایت ما بازدید کنید و چگونه با طراحی کدهای QR خلاقیت ایجاد کنیم را بخوانید.

 

بنرهای چاپی با کدهای QR

در صفحه ویژگی ها به شما برای طراحی، سفارش و چاپ کدهای QR تان کمک می کنیم. وقتی از طرح تان راضی شدید متوجه خواهید شد که ما فرمت مناسب برای چاپ در همه اندازه ها را داریم. سطح مات بنرهای نمایشگر برای چاپ  کد QR کاملا مناسب هستند زیرا سبب انعکاس نمی شود. برای اطمینان از نتیجه کامل پیشنهاد می کنیم مطلب زیر را بخوانید

10 نکته برای چاپ کدهای QR